02 مارس 2017 در استرالیا
در این ماه تمرکز ما در ازدواج عالی "مبارزات در ازدواج" است. برای اکثر ما ، درک این که ازدواج در "واقعیت" با "خیال" فیلم ها مطابقت ندارد ، خیلی زود بعد از ماه عسل اتفاق می افتد. اگر یک زن و شوهر به من می گفتند که هرگز در ازدواجشان هیچ مشاجره ای ندارند ، من یکی از دو چیز را فکر می کنم: آنها با من صادق نیستند ، یا فقط در یک خانه مشترک با هم هستند. زندگی در مورد مبارزات است. ازدواج مربوط به مبارزات است. عیسی می گوید ، "در این دنیا شما دچار مشکل خواهید شد. اما قلب خود را! من بر جهان غلبه کردم "(یوحنا 16:33 ، NIV). شما در ازدواج خود مبارزاتی را تجربه خواهید کرد و عیسی در آن زمان برای کمک به شما خواهد بود.

در ازدواج ما ، من و نانسی مبارزات زیادی را با هم تجربه کردیم. ما به مسائل مالی ، بیماری ، سرطان ، حمله قلبی ، ناامیدی ، حملات معنوی و موارد دیگر پرداخته ایم ، اما از طریق هر مبارزاتی که عیسی نشان داد. این خبر خوبی است. شما (جمع زن و شوهر) تنها نیستید. بعضی اوقات ممکن است احساس کنید که تنها هستید ، اما او قول می دهد که شما نیستید. حدس من این است که اگر این مطلب را می خوانید ، تازه مبارزاتی را پشت سر گذاشته اید یا اکنون یکی را پشت سر می گذارید یا در آینده یکی را طی خواهید کرد. اجازه ندهید هیچ یک از اینها شما را بترسانند. مبارزات بخشی از واقعیت زندگی در این جهان است. اما مبارزات شما می تواند شما را به همسر و خدا نزدیکتر کند. مبارزات شما می تواند به شما نشان دهد که همسرتان یک نعمت واقعی در زندگی شما است. هنگامی که شما و همسرتان در ازدواج خود دست به گریبان می شوید و دست عیسی را می گیرید ، هر دو شما با هم ارتباط برقرار می کنید با کسی که بر جهان غلبه کرده است. آیا تلاش می کنید؟ او شما را پوشانده است!

استحکامات ، محتوای ازدواج ، محرک هایی در ازدواج ، سرطان ، حمله قلبی ، مقاصد روحی ، مسائل مالی ، ازدواج ، ازدواج ، آیین های مسیحی ، ازدواج در ازدواج
اظهار نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

روم: مرحله را توسعه دهید
23 فوریه ، 2017 در رومانی
در ازدواج عالی ، ما می توانیم بیش از 500000 نفر در هر ماه از طریق تمام سیستم عامل های خود به دست آوریم. من می دانم که در همه مراحل روابط به همه افراد می رسیم. ما با افراد متاهل ازدواج کرده ایم و افراد مجرد داریم. برخی پس از ازدواج مجرد هستند و برخی دیگر زندگی خود را مجرد گذرانده اند. من از تجربیات من به عنوان یک فرد مجزا چیزی ندارم. — من با نانسی هفت ماه از روز فارغ التحصیلی از دانشگاه ازدواج کردم. با این حال ، در حرفه خود ، من به مجردها مشاوره داده ام و به آنها درمورد موضوعاتی که در زندگی مجرد با آنها روبرو بوده اند ، کمک کرده ام. برای من مهم است که در این ماه وبلاگ نویسی برای تک آهنگ ها بنویسم که بیشتر بر روی عاشقانه تمرکز می کنیم. بنابراین اگر مجرد هستید ، این برای شماست.

من می دانم که بسیاری از افراد مجرد به معنای واقعی کلمه نمی توانند روز ولنتاین را تحمل کنند - روزی که تمایل دارد هر احساسی منفی را که در مورد تنها بودن دارند به وجود آورد. گرفتم. بنابراین به جای قرار دادن برخی چرخش های ناخوشایند در روز ولنتاین ، در تلاش بیهوده و سعی در ساختن آن برای تک آهنگ ها ، می خواهم در مورد آغوش مجردی با شما صحبت کنم. این ممکن است یک مفهوم خارجی برای شما باشد ، اما کمی بیشتر بخوانید. من اعتقاد دارم که خداوند از هر مرحله از زندگی که برای طی کردن آن استفاده می کنیم ، برای آموزش و رشد ما استفاده می کند. مجرد بودن نفرین نیست؛ این یک مرحله است

در اینجا مواردی وجود دارد که می خواهم آنها را در نظر بگیرید:

با دعا با هدف خود به عنوان یک فرد از هدف خدا بخواهید.
این هدف را در آغوش بگیرید.
از این زمان استفاده کنید تا به او نزدیک شوید.
برای ساختن لیستی از آنچه در همسر آینده می خواهید صرف کنید. غیر قابل مذاکره خود را شناسایی کرده و به سرعت آنها را نگه دارید.
از امروز تا روز عروسی خلوص جنسی را برای شما مطلق می کند.
برای همسر آینده خود دعا کنید.
هرگز کمتر از آنچه برای خدا بهتر است حل و فصل نکنید.
خودشه. اکنون به شما بستگی دارد. آیا می خواهید به تنهایی به عنوان یک نفرین یا به عنوان یک مرحله زندگی که خدا برای شما برنامه ریزی کرده است نگاه کنید؟

روم از یکنواختی ، یکنواختی ، یکتایی ، یکه مسیحی ، رومی ، یکتایی امبراس
اظهار نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

منبع :  sanykala

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها